Inwestycje

­

Bezpieczeństwo
Ogrodzone osiedle zapewniające bezpieczeństwo Twoim dzieciom!

­

Spokój
Z dala od zgiełku samochodowego, specjalnie wydzielone miejsca parkingowe.

­

Przestrzeń
Dużo zieleni. wiele zacisznego miejsca wokół budynków.

Osiedle Skarbowców Wrocław

Na wrocławskich Krzykach u zbiegu ulic Skarbowców i Mglistej powstaje pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym. Projekt wyróżnia się innowacyjnością, jakością oraz dbałością o detale. Zarówno bliskość parków – Grabiszyńskiego, Klecińskiego, Południowego jak i dogodne połączenie z autostradą sprawiają, że inwestycja ta jest niebywale atrakcyjna dla mieszkańców Wrocławia.

Apartamenty Wodna Nuta

W Opolu u zbiegu ulic Tęczowej i Chmielowickiej powstaje kolejna inwestycja pod znaną już na opolskim rynku nieruchomości nazwą Wodna Nuta. Projekt kolejnego budynku nawiązuje do istniejącej zabudowy osiedla, ale jest jego nową odsłoną, która powstał pod okiem pracowni architektonicznej Arch – Studio Pracownia Projektowa Sp. z o.o. Apartamenty Wodna Nuta to nowoczesna forma łącząca w sobie funkcjonalne układy mieszkań i elegancką bryłę budynku, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Osiedle Nowe Chabry

Nowoczesne, komfortowe budynki wielorodzinne. Przyjazna atmosfera osiedla, duże balkony i tarasy, zaciszne ogrody w mieszkaniach na parterze, bezpieczny parking podziemny, komórki lokatorskie.

Osiedle Wodna Nuta

Przy zbiegu ulic Chmielowickiej i Tęczowej powstaje nowe, zaciszne, miejsce dla Ciebie! Niskie, przestronne bloki stojące w parku, fontanna, trzypokojowe oraz czteropokojowe mieszkania z zazielenionymi tarasami, każdy znajdzie coś dla siebie!