O firmie

Arteo Development Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w marcu 2009 roku, wprowadzając na rynek Opolski nową inwestycję deweloperską – Osiedle Nowe Chabry. Mieszkania w inwestycji zostały sprzedane we wstępnych etapach projektu, zanim jeszcze pierwszy z budynków wyszedł z ziemi. W tym roku Deweloper oddaje do użytku pierwszy z trzech bloków wchodzących w skład Osiedla Nowe Chabry, każde z mieszkań ma już swojego właściciela, a pierwsi mieszkańcy wykańczają już swoje własne M.

Już we wrześniu 2015 rozpocznie się budowa nowego osiedla – Wodna Nuta, jest to inwestycja położona w cichym i spokojnym zakątku Opola, gdzie mieszkańcy mogą liczyć na kameralną przestrzeń, stworzoną z myślą o ich potrzebach.

Inwestycje Arteo Development to nowatorskie rozwiązania, dbałość o szczegóły oraz o komfort życia. Deweloper wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy co raz częściej szukają swojego miejsca na ziemi właśnie w Opolu.

Aktualnie Arteo Development Sp. z o.o. prowadzi dwie inwestycje, o których więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Inwestycje.

Projekt i wykonanie  
Strona internetowa wykonana przez itDesk - agencja interaktywna Opole. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • [formularz=zb]
  • [formularz=os]
  • [formularz=zons]
zgloś bląd na stronie
[formularz=zb_mobile]
oceń stronę
[formularz=os_mobile]
zapytaj o ofertę na stronie
[formularz=zons_mobile]