O firmie

Arteo Development Sp. z o.o. to spółka, która powstała w 2009 r. na fundamentach wiedzy, doświadczenia i umiejętności organizacji przedsiębiorstw, które z sukcesem realizują kolejne inwestycje.

Na rynku opolskim rozpoczęliśmy od przedsięwzięcia Osiedle Nowe Chabry obejmującego ponad 170 lokali mieszkalnych oraz ponad 1000 m2 powierzchni usługowych, które zakończyliśmy z powiedzeniem w 2018 r.

Następnym projektem jest Osiedle Wodna Nuta z 210 lokalami mieszkalnymi oraz ponad 1100 m2 powierzchni usługowych wzniesione w cichym zielonym zakątku Opola, gdzie mieszkańcy cieszą się kameralną przestrzenią stworzoną z myślą o ich potrzebach. Inwestycja ta zastała doceniona prestiżową nagrodą – 2 medalami: Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Inwestycja Roku 2015 oraz Developer Roku 2015.

Prowadzimy inwestycję także poza Opolem – w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia powstało Osiedle Skarbowców – 84 lokale mieszkalne oraz powierzchnie usługowe o łącznej powierzchni 450 m2.

Aktualnie rozpoczynamy kolejny na opolskim rynku projekt – Apartamenty Wodna Nuta. Budynek będzie mieścił 44 lokale mieszkalne i będzie naturalnym przedłużeniem istniejącego już Osiedla Wodna Nuta.

Inwestycje Arteo Development to nowatorskie rozwiązania, dbałość o szczegóły oraz o komfort życia. Zadowolenie klientów i partnerów w biznesie stawiamy na pierwszym miejscu, a nasze doświadczenie pozwala na co raz większy rozwój w podejściu do nowych przedsięwzięć. Cechują nas zaangażowanie, obsługa na najwyższym poziomie i profesjonalizm, co przekłada się na długotrwałe relacje z partnerami w prowadzonych projektach oraz ich odbiorcami. Dzięki temu od podstaw przeprowadzamy każdą z powierzonych nam inwestycji z ogromną uwagą na potrzeby klientów, a nasze projekty w 100% spełniają ich wymagania.