Sale Konferencyjne i Szkoleniowe

Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Sale Konferencyjno- Wykładowe 1 42 20 24
Sale Konferencyjno- Wykładowe 2 56 25 30
Sala Widokowa z tarasem 56 27 30

Biurowiec Nowe Chabry posiada łącznie 7 sal szkoleniowych o doskonałym połączeniu z centrum Opola. Budynek posiada windę oraz miejsca parkingowe. W pomieszczeniach panuje dostęp do naturalnego światła z możliwością zaciemnienia za pomocą rolet. Wnętrza są klimatyzowane oraz mają dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Do dyspozycji oddano 4 sale konferencyjno-wykładowe, które w układzie teatralnym mogą pomieścić 42 osoby, a także 2 sale konferencyjno-wykładowe przeznaczone maksymalnie dla 56 osób. Uzupełnieniem oferty jest sala widokowa z własnym tarasem, w której można zaplanować spotkanie dla 56 uczestników.Gościom udostępnione jest prywatne pomieszczenie socjalne. Wszystkie sale posiadają ekran z projektorem multimedialnym i flipchart z materiałami biurowymi.

Pomieszczenia są w pełni umeblowane. Posiadają stoły, krzesła i biurka, co umożliwia dowolną aranżację przestrzeni.Obiekt oddaje do dyspozycji również drukarkę, ksero oraz skan. Sale są jasne i elegancko wykończone, dzięki czemu dopasowują się do każdego rodzaju spotkań: szkoleń, warsztatów, zebrań, konferencji, wykładów, seminariów, meetingów, prelekcji itp.

Instrukcja PPOŻ

Zapraszamy do kontaktu
joanna.grabowska@arteodevelopment.pl
tel. + 48 503 787 189

 

_WP_1282 _WP_1335 _WP_1352 _WP_1365